Etykieta

Od lat prowadzę szkolenia z etykiety biznesu, savoir-vivre w recepcji i sekretariacie oraz etykietę z elementami protokołu dyplomatycznego dla urzędów administracji rządowej i samorządowej. W swoich wykorzystuję własne doświadczenie jako politologa, liczne kontakty z przyjaciółmi i znajomymi rozsianymi po całym świecie (Argentyna, Australia, Dania, Francja, Holandia, Indonezja, Kanada, Litwa, Niemcy, Szwecja, Ukraina, USA, Wielka Brytania).

Prowadzę szkolenia dla grup pracowniczych, dla grup menedżerskich, członków kadry kierowniczej oraz coaching i mentoring etykiety dla członków zarządów właścicieli i prezesów firm i organizacji.

W razie potrzeby możemy zorganizować dodatkowe wydarzenia (przy okazji) jak krótkie przykładowo: wystąpienia (show) o etykiecie, pokazy dot. kawy i herbaty,  ubiorów; degustacje różnych napoi, inscenizacje  obiadów uroczystych z nauką zachowania i wygłaszania toastów.

Uczestnicy różnych wydarzeń rozwojowych mogą otrzymać w ramach materiałów dydaktycznych publikację „Etykieta w biznesie i administracji publicznej z elementami protokołu dyplomatycznego”. Informacje o publikacji zobaczysz tu: http://www.etykietaorganizacji.pl/ksiazka-o-etykiecie/          Jest ona owocem wieloletniej pracy z wykorzystaniem własnych doświadczeń, z życzliwym wsparciem moich przyjaciół i znajomych z wielu organizacji, ale też mieszkających w wielu zakątkach świata. To też moje podsumowanie kontaktów z setkami uczestników szkoleń dotyczących etykiety.

zapraszam na bloga dedykowanego etykiecie dla organizacji: http://www.etykietaorganizacji.pl